dzisiaj jest: 25 września 2018. imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
wersja polska 
A+ A-
Urząd Gminy Grębków
tel. +48 25 793-00-40
e-mail: gmina@grebkow.pl
sport

okiem trenera

 

Piłkarskie święto w Grębkowie

W naszej gminie odbył się w niedzielę turniej piłkarski, w którym wzięło udział 5 zespołów: Łochów, Sokołów Podlaski, Dobre, Miedzna oraz Grębków. Patronat nad imprezą objęli - Wójt Gminy - Bogdan Doliński i Przewodniczący Rady Gminy Ireneusz Kowalski. W zawodach uczestniczyli chłopcy z klas trzecich i młodsi. Na turniej przybył znany piłkarz Adam Czerkas, który zdobywał bramki na boiskach ekstraklasy oraz występował a angielskim klubie Queens Park Rangers. Oprócz niego obecni byli trenerzy, którzy wychowali już reprezentantów Polski - Krzysztof Paderewski i Waldemar Salach.

Turniej w Grębkowie był udaną imprezą. Swoje wysokie już umiejętności zaprezentowało prawie 70 młodych sportowców, wśród nich grała 9-letnia Emilia Miąskiewicz, która pod względem techniki i zaangażowania nie ustępowała swoim kolegom. W czasie zawodów nie brakowało pięknych zagrań, wspaniałych bramek i kapitalnych parad bramkarzy. Każdą udaną akcję brawami oklaskiwali kibice, licznie przybyli na grębkowski obiekt sportowy.

Wyniki poszczególnych spotkań nie są najważniejszą sprawą. Liczy się świetna zabawa młodych piłkarzy i wspaniała atmosfera turnieju. Na koniec zawodów Przewodniczący Ireneusz Kowalski i Wójt Bogdan Doliński wręczali kilkuletnim futbolistom pamiątkowe puchary oraz medale. Otrzymali je wszyscy występujący piłkarze. Te liczne trofea były możliwe dzięki finansowemu wsparciu Gminy Grębków i Pani Iwonie Kot - właścicielce sklepów z artykułami spożywczymi i przemysłowymi. Podziękowania należą się Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Grażynie Sawickiej i pracownikom za stworzenie najmłodszym sportowcom komfortowych warunków rywalizacji. Turniej mógł się odbyć dzięki zaangażowaniu Pana Zygmunta Witana ze Stawisk, który włożył mnóstwo wysiłku w przygotowanie i przeprowadzenie zawodów. Mamy nadzieję, że gościnna Gmina Grębków będzie miejscem kolejnych turniejów dla dzieci i młodzieży.Henryk Giers

trener

<<   Wrzesień   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
                   1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
MAPA SERWISU
STATYSTYKA
     
&